تبلیغات

وبلاگ هواداران آرسنال
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
arsfc.mihanblog.com به وبلاگ هواداران آرسنال خوش آمدید وبلاگ هواداران آرسنال - فولهام 2 - 1 آرسنال

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب


Pichak go Up
لطفا در نظر سنجی شرکت نمایید......

سه شنبه 13 دی 1390
ن : rooholla ghazi نظرات ()

فولهام 2 - 1 آرسنال
منبع:gunnerstrust.com

نیمه اول:

آرسنال این نیمه را هجومی شروع کرد و تا پایان نیمه نیز برتری خود را حفظ کرد اما سوت های پر اشتباه داور در چندین مرحله فرصت را از آرسنال گرفت.

دقیقه 1 تئو والکات توپی را از سمت راست به تیر دوم ارسال کرد. جروینیو صاحب توپ شد اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 3 آرون رمسی از پشت محوطه اقدام به شوت زنی کرد که گلر فولهام آن را به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 8 رابین ونپرسی از سمت راست کرنری را روی دروازه ارسال کرد که در تیر دو به جروینیو رسید. هرچند جروینی فرصت خوبی داشت تا با ضربه سر دروازه را هدف قرار دهد اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 10 فولهام اولین ضربه خود را به سمت چهارچوب آرسنال شلیک کرد. بابی زامورا از سمت چپ محوطه جریمه این کار را انجام داد و ووچیچ ژسنی که دید خوبی روی این توپ نداشت به خوبی آن را در اختیار گرفت.

دقیقه 13 رابین ونپرسی پاس اشتباه دنی مرفی را به جروینیو داد و او نیز از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد. جروینیو پشت محوطه شش قدم سندروس را از پیش رو برداشت اما سندروس مچ پای او را هدف قرار داد و وی را نقش بر زمین کرد. با این وجود به نظر نمی رسید این صحنه برای داور مسابقه کافی باشد تا نقطه پنالتی را نشان دهد.

دقیقه 20 آرسنال مزد بازی هجومی خود را گرفت و توسط لورن کوسیلنی به گل رسد. میکل آرتتا از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه شلیک کرد اما توپ او در بین راه به آرون رمسی خورد و در بازگشت به جروینیو رسید. جروینیو توپ را اینبار به خود رمسی داد و آرون نیز با ارسالی دقیق از سمت چپ روی تیر دورتر کوسیلنی را صاحب توپ کرد. لورن نیز با یک ضربه سر دقیق از روس خط شش قدم دروازه فولهام را باز کرد تا نخستین گل این فصل خود را به ثمر برساند.

دقیقه 23 دروازبان فولهام در 3 مرحله به شکلی عجیب دروازه خود را نجات داد. الکس سونگ پشت محوطه جریمه به توپ رسید و آن را داخل محوطه به ونپرسی داد. رابین توپ را به والکات در سمت راست داد و تئو نیز ان را به دهانه دروازه فرستاد اما ضربه آرون رمسی را گلر فولهام با یک دست برگشت داد. در برگشت هانگلند به اشتباه توپ ر ا به سمت دروازه خودی زد که گلر باز هم آن را با همان دست برگشت داد و توپ در تیر دوم به جروینیو رسید. اما ضربه جروینیو از سمت چپ روی خط دروازه اینبار توسط پاهای دروازبان برگشت داد شد تا آرسنال نتواند گل دوم خود را به ثمر برساند.

دقیقه 31 فولهام اینبار توسط رئوس خطرناک ظاهر شد اما شوت او از پشت محوطه جریمه چسبیده به تیرک عمودی به بیرون رفت.

دقیقه 33 کوکلن با دریبلی زیبا از سمت چپ توپ را پشت محوطه 6 قدم برای ونپرسی فراهم کرد اما شوت سرضرب رابین را گلر دفع کرد.

آخرین موقعیت آرسنال نیز در آخرین دقیقه نیمه نخست روی شوت راه دور آرون رمسی شکل گرفت اما باز هم این گلر فولهام بود که مانع باز شدن مجدد دروازه شد.

نیمه دوم:

در ابتدای این نیمه روئیس و سیدول دو موقعیت پیاپی بدست آوردند که یکی را ژسنی به راحتی دفع کرد و دیگری از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60 شوت سیدول از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64 خورج اشتباه ژسنی می توانست بلای جان آرسنال شود اما ضربه سر سندروس از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 66 سانتر روئیس با ضربه سر دمپسی همراه بود که باز هم توپ از کنار تیرک روازه به بیرون رفت.

دقیقه 75 توپ در یک رفت و برگشت به روئیس سمت چپ رسید اما ضربه او را ژسنی با پا برگشت داد.

دقیقه 78 داور بیخیال این دیدار در کمال آرامش کارت زرد دوم را به یوهان جیورو داد و او را از زمین اخراج کرد. به نظر میرسید این اخراج کافی بود تا ورق بازی به کلی برگردد.

دقیقه 85 فشارهای فولهام به تیم 10 نفره آرسنال نتیجه داد. کرنری از سمت چپ ارسال شد و ووچیچ ژسنی در ادامه خروج های نا موفق خود در این دیدار اینبار توپ را بسیار بد منحرف کرد که در تیر دو به سندروس رسید. او نیز بلافاصله توپ را به دهانه دروازه فرستاد که با ضربه سر سیدول وارد دروازه شد تا نتیجه 1 - 1 مساوی شود.

دقیقه 93 اینبار نوبت اسکیلاچی بود که اشتباه کند. توپی از سمت چپ روی دروازه ارسال شد و اسکیلاچی آن را به اشتباه به تیر دوم فرستاد و و بابی زامورا نیز در کمال خونسردی دروازه را با شوت خود باز کرد تا ژسنی یک بار دیگر تنها تماشاگر صحنه باشد.

بعد از منچستر سیتی، چلسی و لیورپول اینبار نوبت آرسنال بود تا در برابر فولهام بار دیگر متوقف شود.